ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİM

 
ANASAYFAFOTO GALERİVİDEO GALERİÖNEMLİ TELEFONLARREKLAMYAZARLAR
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905437242063
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER
Aidat Borcu Sorgulama

Gamze Akın 'Ruhum Yok' dedi!

25/03/2021

Türk asıllı İngiliz sanatçı dijital mağazaları salladı! Türk asıllı başarılı sanatçı ‘Gamze Akın’, ‘Ruhum Yok’ ismini verdiği müzik projesini yayınladı. Başarılı müzik sanatçısı yaşadığı yer olan İngiltere’de düzenlediği, söz ve

Gamze Akın 'Ruhum Yok' dedi!
Türk asıllı İngiliz sanatçı dijital mağazaları salladı!
Türk asıllı başarılı sanatçı ‘Gamze Akın’,  ‘Ruhum Yok’ ismini verdiği müzik projesini yayınladı. Başarılı müzik sanatçısı yaşadığı yer olan İngiltere’de düzenlediği, söz ve müziğinde kendi imzasını taşıyan son müzik çalışması ‘Ruhum Yok’ için; 'kaleme aldığım en özel eserlerimden biri' şeklinde paylaşım yapan genç ses, yeniliklerin yer aldığı yeni kariyer döneminide paylaşmayı ihmal etmedi.
‘Ruhum Yok’ projesinin etkileşiminden memnun olan sanatçı; 'gerek radyolar gerekse dijital medya üzerinde beklediğimizin üzerinde bir geri dönüş ve ilgi alıyoruz, tüm pandemi zorluklarına rağmen bu moral bizi yeni projeleri hızlandırmaya ve dijital mecralarda daha fazla projeler yayınlamaya yönlendirdi. Bu noktada tüm dünya üzerinden destek aldığımız ekip arkadaşlarımız ile sevenlerimiz için bir sürü yenilik ve müzik dolu içerik hazırladık' dedi.
 Gamze Akın’ı dijital müzik platformları ve resmi medya hesapları üzerinden takip edebilirsiniz.
91 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın