ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİM

 
ANASAYFAFOTO GALERİVİDEO GALERİÖNEMLİ TELEFONLARREKLAMYAZARLAR
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905437242063
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER
Aidat Borcu Sorgulama

Çalışanlarımızın motivasyonları İçin Çok Önemli Bir Gelişme

25/09/2020

Yeni açılan Ceyhan Devlet Hastanesinin de yer aldığı arsaya Hayırsever iş adamı Yaşar Özer tarafından kreş yapılması için protokol düzenlendi.

Çalışanlarımızın motivasyonları İçin Çok Önemli Bir Gelişme
Yeni açılan Ceyhan Devlet Hastanesinin de yer aldığı arsaya Hayırsever iş adamı Yaşar Özer tarafından kreş yapılması için protokol düzenlendi.
Ceyhan Devlet Hastanesi Makamında gerçekleştirilen Protokol İmza Töreninde Ceyhan Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Süleyman Barış Kartal ile Hayırsever iş adamı Yaşar Özer hazır bulundu.
Pandemi sürecinde sağlık çalışanlarına destekte bulunmak istemeleri üzerine hayırsever iş adamı Yaşar Özer'in üstlendiği kreş 300 metrekare alan üzerinde kurulacağı fiziki planlamasının bebek ve çocuklara uygun olarak yapılacağı en kısa sürede inşaatının tamamlanarak sağlık çalışanlarının hizmetine sunulacak.
Çalışanlarımızın motivasyonları İçin Çok Önemli Bir Gelişme” Konuyla ilgili açıklama yapan Ceyhan Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Süleyman Barış Kartal yapılan protokolün kendileri için çok değerli olduğunu belirterek Ceyhan Devlet Hastanesi çalışanlarının motivasyonları ve memnuniyeti için önemli bir gelişme olduğunu ifade etti.
 “Hayatımızdaki en kıymetli varlıklarımız çocuklarımız. Bizler çalışırken onların emin ellerde olması, içimizin rahat etmesi mutlaka pozitif anlamda bizim işimize yansıyor. Ceyhan Devlet Hastanesi yeni açılan, fiziki koşulları hem çalışanlar hem de hastalarımız açısından son derece modern bir kurum. Böyle bir hastanenin ihtiyacı olan, böyle güzel bir projeye destek veren hayır sever iş adamı Yaşar Özer'e çok teşekkür ediyorum. Allah hayırlarını kabul etsin.“ dedi.
86 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın