www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİM

www.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

-Remzi Karataş tarafından 2 bin metrekare alanda açılan 3 katlı Dörtler Kültür Merkezi (DKM) Adana’da kültür ve sanata hizmet edecek.-DKM’nin açılışına gelen ünlü Yazar Saygı Öztütk kitaplarını imzaladı İşadamı Remzi Karataş tarafından Adana’ya

-Adana’ya yeni kültür merkezi

-Remzi Karataş tarafından 2 bin metrekare alanda açılan 3 katlı Dörtler Kültür Merkezi (DKM) Adana’da kültür ve sanata hizmet edecek.
-DKM’nin açılışına gelen ünlü Yazar Saygı Öztütk kitaplarını imzaladı
İşadamı Remzi Karataş tarafından Adana’ya Dörtler Kültür Merkezi (DKM) kazandırıldı.Türkmenbaşı Bulvarında açılan 3 katlı ve 2 bin metrekareden oluşan kültür merkezinin ilk gününde ünlü Yazar Saygı Öztürk okurları ile buluşarak kitaplarını imzaladı.

Remzi Karataş, kültür merkezinde sinema, tiyatro salonu, ders çalışma merkezi ile kitap ve kırtasiye bölümlerinin bulunduğunu belirterek, eğitim, kültürel ve sanatsal yönden insanlara daha iyi bir şeyler vermek ve sağlamak için böyle bir işyeri açtıklarını söyledi.

Karataş, DKM’de resim sergileri yapılabileceğini, toplantı salonlarının bulunduğunu belirtti. Ölen kardeşi Rahşan Karataş’ın adını kütüphaneye verdiğini, diğer ölen kardeşi Zeynel Abidin Karataş adını da tiyatro salonuna verdiklerini ayrıca sinema salonunun adını da Yeşilçam olarak koyduklarını belirterek DKM’nin Adanalılara hayırlı olsun dileğinde bulundu.

DKM’nin açılış kurdelesi Adana Vali Yardımcısı Mustafa Yavuz, Çukurova Kaymakamı Osman Sarı, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı İletişim Adana Bölge Müdürü Mustafa Keleş tarafından kesildi.

Yoğun programı nedeniyle açılış törenine katılamayan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin de DKM’yi gezerek hayırlı olsun dileklerine bulundu.108 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın