www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİMwww.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

MHP BAŞKAN ADAYI BAYAR;’Allah nasip ederse engelli kardeşlerimize de uzanan sıcak bir el olacağız'

KADERİN YAHUT İHMALİN GETİRDİĞİ SORUNLAR Bayar mesajında engellilerin toplumsal açıdan birçok sorunun olduğunu; çözümün ise toplum-kurum arası iletişim ve istişarelerle aşılabileceğini kaydetti. Bayar sözlerine şu şekilde devam etti: “ İnsan;

 MHP  BAŞKAN ADAYI BAYAR;

‘’Allah nasip ederse engelli kardeşlerimize de uzanan sıcak bir el olacağız.’’

Milliyetçi Hareket Partisi Ceyhan Belediye Başkan Adayı Mustafa Bayar;  3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

KADERİN YAHUT İHMALİN GETİRDİĞİ SORUNLAR

Bayar mesajında engellilerin toplumsal açıdan birçok sorunun olduğunu; çözümün ise toplum-kurum arası iletişim ve istişarelerle aşılabileceğini kaydetti. Bayar sözlerine şu şekilde devam etti: “ İnsan; doğumdan ölüme yaşadığı hadiseler, geçirdiği evreler ile yaşanılması muhtemel sıkıntılarla karşılaşmaktadır. Kaderin yahut ihmalin getirdiği sorunlar bazen hayatımızın bir kısmına ya da tamamına engel olabilmektedir.

SICAK SAMİMİ BİR GÜLEN YÜZ OLMALI

Bugün çevremizde bedensel, zihinsel, işitsel ya da görme engeli olan birçok kişi mevcuttur. Bu kardeşlerimiz toplumun ayrı bir parçası olmadığı gibi fırsat eşitliğinin en çok düşünülmesi gerektiği kimselerdir. Engelli kardeşlerimize yaklaşımımız engel türüne göre yardım ve sıcak samimi bir gülen yüz ile olmalıdır.

BÜYÜK ÖZVERİYLE ÇALIŞMAKTAYIZ

Tüm samimiyetimle söylemeliyim ki engelli kardeşlerimiz için fırsat eşitliğinin, şehir içerisinde kolay ulaşım sağlayabilmeleri için ve çeşitli etkinliklerle gelecek dönemde Allah nasip ederse engelli kardeşlerimize de uzanan sıcak bir el olacağız. Ekip arkadaşlarımız ile diğer konu başlıklarında olduğu gibi engelli kardeşlerimiz için farkındalık yaratmak gayesiyle projelerimizle büyük bir özveriyle çalışmaktayız.

Bu bağlamda başta gazi kardeşlerimiz olmak üzere engeli ne olursa olsun tüm hemşerilerimin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü ‘nü kutluyor; sağlıklı huzurlu yarınlar diliyorum.”

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
37 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın