www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİMwww.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

Başkan Çetin SEMERKAND Vakfını Ziyaret Etti…

Semerkand Vakfı Başkanı Ramazan Balak, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün açılışını yaptığı kermeste, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalardan sonra, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i ve TÜMSİAD Adana Şubesini ağırladı.

Başkan Çetin SEMERKAND Vakfını Ziyaret Etti…

Semerkand Vakfı Başkanı Ramazan Balak, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün açılışını yaptığı kermeste, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalardan sonra, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i ve TÜMSİAD Adana Şubesini ağırladı.

Vakıf Başkanı Balak, burada yaptığı konuşmasında, Semerkand Vakfı’nın toplumun kültürüne, ahlakına, milli ve manevi değerlerine saygılı, gönüllülük esasına dayalı olarak çalışan, yardımlaşma ve dayanışmayı ön planda tutan sosyal amaçlı bir sivil toplum kuruluşu olduğunu söyleyerek, ‘’Devletimizin yanındayız’’ dedi. Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’e ve TÜMSİAD Adana Şubesi Yönetimi adına Başkan Yakup Kutluca’ya davetlerini kabul ederek geldikleri için teşekkür eden Balak, Başkan Soner Çetin’e özellikle teşekkür ederek, ‘’Büyüklerimizin bizi yalnız bırakmaması, daima yanımızda olmalarını hissettirmeleri bizleri onurlandırmıştır’’ dedi.

“KURUMLAR ARASI İŞBİRLİĞİ ÖNEMLİDİR”

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’de, Sivil Toplum Kuruluşlarının toplumsal değişimin temel aktörlerinden biri olduğunu belirterek, farklı alanlarda faaliyet gösteren bu gönüllü kuruluşların önemli bir yere sahip olduklarını ve dünyada ‘’Üçüncü Sektör’’ olarak tanımlandığını dile getirdi. Bölgesel ve yerel kalkınmada STK’ların rolünün de olduğunu vurgulayan Başkan Çetin, bugün küresel alanda STK’ların önem kazandığını ifade etti. STK’ların yerel yönetimlerin paydaşları olduğunun altını çizen Başkan Çetin, ‘’Kurumlar arası işbirliği önemlidir’’ şeklinde konuştu.

TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca’da, ‘’Kurumlar arası işbirliği, yerel dinamikleri harekete geçirerek, sosyal, kültürel ve ekonomik alanda başarı getirir’’ diyerek, Vakıf Başkanı Ramazan Balak ile emeği geçenlere teşekkür etti.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’e günün anısına ‘’Secere-i Şerif’’ tablosu hediye eden Semerkand Vakfı Başkanı Balak, katılımcılara teşekkür ederek, ‘’7 Kasım’a kadar kermesimiz açıktır. Tüm halkımızı davetlidir’’ dedi.

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
38 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
....
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.33325.3546
Euro6.06716.0914
Hava Durumu
Anlık
Yarın
15° 6°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret13076
FİKSTÜR
BRT