www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİMwww.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

Siyaset Bilimci ,Yerel Yönetimler Uzmanı Muhammed Ramazan Uyanık; ‘Sarıçam İçin Buradayım’

Ak Parti Sarıçam Belediye Başkanı Aday adayı Siyaset Bilimci, Yerel Yönetimler Uzmanı Muhammed Ramazan Uyanık ‘Sarıçam İçin Buradayım’ dedi.

Siyaset Bilimci ,Yerel Yönetimler Uzmanı Muhammed Ramazan Uyanık; ‘Sarıçam İçin Buradayım’

Ak Parti Sarıçam Belediye Başkanı  Aday adayı Siyaset Bilimci, Yerel Yönetimler Uzmanı Muhammed Ramazan Uyanık ‘Sarıçam İçin Buradayım’ dedi.

Muhammed Ramazan Uyanık;''Burada doğduk, burada büyüdük, ekmeğini yedik! Tarih boyunca nice medeniyetlere ev sahipliği yapmış bu bereketli topraklara gönül verdik!  Şimdi vakit Adana'ma vefa borcumu ödeme vakti! Şimdi vakit Sarıçam'a hizmet vakti! Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde 'Bismillah' diyerek inançla, azimle, kararlılıkla çıktığımız bu kutlu yolda şiarımız, vatan aşkı, millet savdası! Rabbim yardımcımız olsun!'' dedi.

Muhammed Ramazan Uyanık Kimdir?

Adana ili Saimbeyli ilçesinden olup 1980 yılında Adana’da doğdu. 1997 yılında Adana İmam-Hatip Lisesi’nden mezun oldu. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde Lisans eğitimini tamamladı. Çukurova Üniversitesi’nde Yönetim ve Organizasyon alanında birinci Yüksek Lisans eğitimini tamamladı.

Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü’nde (TODAİE) Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi-Mahalli İdareler alanında ikinci Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Türkiye’de ilk olma özelliği gösteren Ankara Üniversitesi Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Anabilim Dalı’nda Doktora eğitimine başladı. Doktora eğitiminde; Gayrimenkul Değerleme, Kentleşme, Kent Ekonomisi, Kentsel Yapılaşma, Afet Riskli Alanlar Ve Kentsel Dönüşüm Politikaları konularında pek çok çalışma yaptı.

“Afet Riskli Alanlar ve Kentsel Dönüşüm Politikaları” konusundaki Doktora Tezi yazım çalışmaları devam etmektedir. Aktif çalışma hayatına (DMS) Devlet Memurluğu Sınavı ile Yüreğir Belediyesinde başladı. Yüreğir Belediyesi’nde çalıştığı 18 yıllık süreçte Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü, Mali Hizmetler Uzmanlığı, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, Bilgi İşlem Müdürlüğü gibi pek çok idari görevde bulundu. Halen Yüreğir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini yürütmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
87 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
....
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.33325.3546
Euro6.06716.0914
Hava Durumu
Anlık
Yarın
15° 6°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret13076
FİKSTÜR
BRT