www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİMwww.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

HAYKİ’NİN YENİ ALBÜMÜ “OL” 2.BÖLÜMÜYLESİZLERLE!

Yazdığıbaşarılıliriklerledillerdendüşmeyen rap müziğingüçlükalemiHayki, Sony Music Türkiye&Basemode Records etiketliyenialbümü “OL” ilemüzikseverlerinkarşısınaçıkıyor.

HAYKİ’NİN YENİ ALBÜMÜ “OL”

2.BÖLÜMÜYLESİZLERLE!

Albümöncesi,2. bölümsürprizi!

Hayki’ninEkimayındayayınlanacakolan 12 şarkılıkalbümünden OL, YürüveBavulisimlişarkılarınyeraldığı“OL Pt.1” den sonraşimdi de Nefes, DuysunlarveTutmaşarkısı“OL Pt.2” de dinleyicilerlebuluşuyor.

Yenialbümüiçin“dinleyicilerimeiyivegüçlühissetirmekistedim, onlariçinbaşlarınıdöndürecekkafiyeleryazdım” diyenHayki, dinleyicilerinesokakyaşantısını, halkedebiyatını, kendiiçdünyasınıvemücadelesini, biryandan da çevresiniveütopyasınıanlatırkenyaşadığıcoğrafyadanilhamaldığınıbelirtiyor.

Albümdenönceki 1 senemüziktenveüretimdentamamenuzakkalan, türlürahatsızlıkvezorluklarlamücadeleedenHayki’nindeğişimsüreciğiniişlediği, kendiylesavaşını, busavaştannasılayağakalktığını, çevresindekinegatifhalkadançıkıpkendinioldurmasürecinikalemealdığıyenialbümü “OL” bizesanatçınınbakışaçısınınveanlatımtarzınındadeğişiminigösterecek.

TümsözvebestelerinHaykiimzasıtaşıdığıalbüm hem gelenekçi, hem de yenilikçievrenselbir sound taşırken, elektronikenstrümanlarınyanısıra kaval, ney, bağlamagibiaşinaolduğumuzenstrümanlar da kullanılarakhazırlandı. AlbümdekişarkılarındüzenlemeleriCenkÇelikve Bandit Beatz imzasıtaşırken, mix – mastering işlemleriniiseBuğra Kunt tarafındanStudyoBK’dayapıldı. Hayki’ninünlürapçiDefkhaniledüetininyanısıra, başarılı rock müziksanatçısıHaykoCepkinilebirlikteseslendirdiği “ÇobanYıldızı” isimliparçaisealbümünenbüyüksürprizi.

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
17 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
....
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.33325.3546
Euro6.06716.0914
Hava Durumu
Anlık
Yarın
15° 6°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret13152
FİKSTÜR
BRT